Jesteśmy grupą ambitnych, dynamicznych i wysoko cenionych specjalistów zajmujących się tworzeniem kompleksowych programów ubezpieczeniowych dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych.

Z rynkiem ubezpieczeń związani jesteśmy już ponad 16 lat. Od 2009 roku kierunkujemy nasz rozwój w obszar ryzyk związanych z ubezpieczeniami budynków wielomieszkaniowych. Obecnie z sukcesem wdrażamy produkty ubezpieczeniowe tworzone specjalnie dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych.

Zasady, które nam przyświecają to niezależność, profesjonalizm, wiedza, dobro Klienta i wysoki poziom usług. Cel naszej firmy jest prosty – niezależnie od rozmiaru nieruchomości opracować taki zakres ryzyk, aby Klient miał zapewnione poczucie bezpieczeństwa i ochrony.

Nie ograniczamy się tylko do doradztwa i sprzedaży – w pełni angażujemy się w cały proces ich tworzenia. Uczestniczymy w dyskusjach i szkoleniach, pomagamy współtworzyć produkty razem z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zależy nam na tworzeniu środowiska innowacyjnego, w którym nieustannie będziemy mogli dążyć do skuteczniejszej organizacji całego procesu ubezpieczeń.